Nasze apartamenty

Każdy apartament stanowi niezależne mieszkanie z całkowicie osobnym wejściem. Są to nowe apartamenty o bardzo wysokim standardzie oferujące Gościom pobyt w bardzo komfortowych warunkach. Na terenie naszego siedliska jest bezpłatne WiFi.
W każdym apartamencie jest telewizor.

Na czas pobytu oferujemy naszą skromną biblioteczkę z przeróżnymi pozycjami w języku polskim i angielskim.
Do każdego apartamentu można przyjechać z niemowlakiem – nie wliczaliśmy tak małych dzieci do liczby gości.

Duży apartament (4+2 osób)

To całkiem spore (50 mkw) całkowicie niezależne mieszkanie na piętrze od strony południowo zachodniej, składające się z dwóch niewielkich sypialni (jedna od północnego zachodu z łóżkiem małżeńskim; druga od południa z dwoma pojedynczymi łóżkami, które można wygodnie złączyć w jedno), łazienką z prysznicem i pralką oraz dużym salonem z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą. Z salonu oraz sypialni można wyjść na balkon, natomiast przed drzwiami wyjściowymi jest wspólny z średnim apartamentem taras.

Spora rogówka w salonie posiada bardzo wygodną funkcję spania dla dwóch dodatkowych osób. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę, piekarnik, podwójną płytę ceramiczną, lodówkę z zamrażalką oraz w cicho domykające się szafki. Na wyposażeniu jest oczywiście czajnik elektryczny, ręczniki kuchenne, gąbki i płyn do mycia naczyń.

Średni apartament (2 osób)

To kolejny przestronny i całkowicie niezależny apartament na piętrze od strony wschodnio-południowej. Posiada jedną sypialnię z łóżkiem małżeńskim od strony północno-wschodniej, salon z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnianą oraz łazienkę z prysznicem. Z salonu oraz sypialni można wyjść na balkon, natomiast przed drzwiami wyjściowymi jest wspólny z dużym apartamentem taras.

Kuchnia wyposażona jest w podwójną płytę ceramiczną, lodówkę z zamrażarką oraz w cicho domykające się szafki. Na życzenie gości udostępniamy również przenośny piekarnik. Na wyposażeniu jest oczywiście czajnik elektryczny, ręczniki kuchenne, gąbki i płyn do mycia naczyń.

Mały apartament

To niewielkie, ale komfortowe i całkowicie niezależne mieszkanie na parterze dla dwóch osób od strony wschodnio-południowej. Posiada salon z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą z bardzo wygodną funkcją spania oraz łazienkę z prysznicem. Wejście do apartamentu jest od strony wschodniej na której znajduje się przestronny taras. Kuchnia wyposażona jest w podwójną płytę ceramiczną, lodówkę z zamrażarką oraz w cicho domykające się szafki. Na życzenie gości udostępniamy również przenośny piekarnik. Na wyposażeniu jest oczywiście czajnik elektryczny, ręczniki kuchenne, gąbki i płyn do mycia naczyń.